Jdi na obsah Jdi na menu
 


Republikové stříbro na rozloučenou

8. 7. 2011

 Naše nejúspěšnější vysokomýtská gymnastka Magdaléna Holcová, která zde trénovala a sbírala úspěchy po dobu sedmi let, byla vybrána do reprezentačního výběru žákyň a z tohoto důvodu od září odchází do Prostějova, kde bude trénovat pod vedením reprezentačního trenéra Miloše Musila a paní trenérky Veroniky Lukášové. Sezónu zakončila a nám všem udělala velkou radost druhým místem na Mistrovství republiky ČR v kategorii Žákyně A. Přejeme jí mnoho dalších a ještě větších úspěchů ve sportovní kariéře a ve studiu.

Magdaléna je vzorem pro ostatní děvčata v oddíle, která již navázala na její úspěchy v krajských přeborech, kde se umístila v tomto pořadí. 1.místo Doubravka Kantová, 2.místo Anežka Veselá a bronz si odvezla Anetka Kutalová. Na pěkném 8.místě se umístila Natálka Řeháková a na 11.místě Anetka Kroulíková. Dalším velkým úspěchem byla stříbrná medaile Doubravky Kantové, kterou si přivezla z tradičního pohárového závadu Gymnastická mimina konaného v Prostějově.

Ve dnech 21.-25.6.2011 se koná Letní olympiáda dětí a mládeže v Olomouci, kde spolu s ostatními sportovci bude Magdaléna reprezentovat Pardubický kraj. Všem účastníkům přejeme mnoho úspěchů.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář